🇨🇿 Česky    🇩🇪 Deutsch

🌟 Objednejte nyní a získejte SLEVU 21% 🌟

Do odvolání platí cena 299 Kč (379 Kč)

⬇️ ⬇️ ⬇️
Die Bücher "Spielend Eltern sein" erfreuen schon mehr als 0 Familien 🤩 Danke für Ihr Vertrauen!
  • 99 HER a aktivit rozvíjející potenciál dítěte
  • Alternativní tvorba hraček doma
  • Zajímavosti a praktické tipy pro život s miminkem
  • Psychomotorický vývoj v prvním roce života

✅ Mezinárodní platby - Pokud nemáte účet v českých korunách, volte (pro nás i pro vás) nejsnazší a zároveň nejméně finančně nákladnou formu platby, kterou je \"Platební karta\". Pokud mezinárodní platbu provedete bankovním převodem v režimu poplatků SHA nebo jiným, vyhrazujeme si právo na zrušení objednávky a vrácení částky, která nám byla připsána na účet, neboť zatížení bankovními poplatky může dosáhnout až 400 Kč.

Hodnocení od čtenářů a maminek

Těším se i na to Vaše. 🙂

Jmenuji se Šárka a mám 7 měsíční dcerku Janičku. Knihu jsem měla možnost přečíst v PDF a jsem doslova nadšená. A to jako fakt! Hned jsem si našla několik her a těším se, až bude Janička trochu větší a vyzkoušíme nové. A hlavně, začala jsem vyrábět 😀 je to fakt super a easy!
Šárka7 měsíční Janička
Tuhle knihu doporučuji všem čerstvým i nastávajícím maminkám. Je plná skvělých nápadů, co dělat s miminkem, člověk nemusí nic složitě vymýšlet a ani utrácet za drahé hračky. Jen je škoda, že jsem ji nedržela v rukou, když byly děti malé. Hodila by se... 🙂
Veronikamaminka dvou dětí
Děkuji za to, že jsem měla tu čest přečíst si tuhle úžasnou knihu pro maminky ještě před tím, šla do tiskárny. Má opravdový smysl a nese velké poslání. Naše děti jsou naše budoucnost a doporučuji ji všem rodičům, protože je to krásná investice do vztahu s jejich ratolestí.
Kamča9 měsíční Matýsek
V těhotenství mě neskutečně bavilo sledovat vývoj miminka v bříšku a teď když se Tomášek narodil, můžu pokračovat s knihou Mámou hravě. Každý měsíc objevuju nové hry a aktivity navázané na psychomotorický vývoj. Skvělý nápad!
Ela4 měsíční Tomášek
Já vlastně pořád řešila, co pořídit za hračky, abych malýho zabavila. Po přečtení této knihy mi došlo, že jsem vlastně nepotřebovala nic. Zahoďte všechny vajíčka, hopsátka, chodítka a už vůbec nepořizujte drahý plastový hračky se spoustou blikátech a písniček. Existuje mnohem snadnější, přirozenější a krásnější cesta a já jsem ráda, že jsem se mohla inspirovat.
Markétamaminka
  • WICHTIG: Nachdem Sie den Button "ABSCHICKEN" gedrückt haben, warten Sie bitte ein wenig, bevor Sie weitergeleitet werden. Dies kann ca. 5 - 10 Sekunden dauern.