🇨🇿 Česky    🇩🇪 Deutsch

NĚCO MÁLO O NÁS...

Jsem máma, kterou baví tvořit, psát, malovat, cestovat a vymýšlet hry pro děti. V roce 2018 jsem napsala první knihu 📕 Mámou hravě a o rok později navazující díl 📘 Mámou hravě 2. V obou najdete sbírku našich nejoblíbenějších her, které jsou určené pro děti od narození do 4 let. Mojí neustálou a největší podporou je kolega Marek, který je důležitou součástí celého projektu a díky němuž spatřily knihy světlo světa. Právě on stojí za tím, že knihy dělají radost desítkám tisícům rodin v České republice. 🙏 Momentálně v České republice vydáváme třetí díl s názvem 📗 Mámou hravě venku 🏕🌲 🤩. A právě naše děti, které si s námi hrály od jara až do zimy, vás budou touto knihou doprovázet.

Jsme přešťastní, že vám, německým čtenářkám a čtenářům, můžeme v předvánočním čase, představit první díl knížky Mámou hravě.

A JAK TO VŠECHNO VLASTNĚ ZAČALO?

⬇️ ⬇️ ⬇️

NAPSALA JSEM KNIHU, KTEROU JSEM SAMA CHTĚLA ČÍST

HLEDALA JSEM ZPŮSOBY, JAK SI HRÁT SE SVÝM SYNEM...

Vize knihy Mámou hravě začala vznikat ve chvíli, kdy jsem se stala mámou. Přála jsem si, aby můj syn poznával svět způsobem, který je dětem nejbližší, tedy hravě, pestře a s dětskou lehkostí. A právě tohle byl impulz, který odstartoval můj hon za objevováním nejrůznějších aktivit pro nejmenší. Zjistila jsem, že i novorozenci mohou těžit ze světa her a že je to jednoduchý a zábavný způsob, jak je motivovat ke spolupráci, k prvním fyzickým úkonům, jak stimulovat jejich smysly nebo je seznámit s novým prostředím.

PONOŘILA JSEM SE DO STUDIA PSYCHOMOTORICKÉHO VÝVOJE

Studium

A protože mě tohle téma doslova pohltilo, začala jsem zkoumat,  jaké aktivity a cvičení podporují přirozený vývoj miminka. Čím hlouběji jsem se nořila do knih, tím více jsem zjišťovala, jak obrovský vliv na zdraví dítěte mají právě rodiče a že společné hraní je obrovskou investicí nejen do vztahu s děťátkem, ale i do jeho budoucího života. Věděli jste, že správně zvolená hra může být skvělou prevencí asymetrie těla nebo problémů s pohybovým aparátem? I tuhle cestu v knize Mámou hravě 1 najdete. 

ZAČALA JSEM TVOŘIT JEDNODUCHÉ HRAČKY DOMA

Tvořivost

Tvoření je pro mě radost, což mi umožnilo pustit se do alternativní tvorby hraček doma. Začala jsem vyrábět zajímavé podněty k motivaci děťátka a použila vše, co bylo po ruce doma i venku. Střípky inspirace pro hraní si s dětmi jsem hledala všude ve světě. A tak začal růst první díl knihy 📕 MÁMOU HRAVĚ, ve kterém najdete 99 aktivit a nápadů nejen pro první rok života vašeho děťátka. Netradičním způsobem vás krůček po krůčku seznámím s psychomotorickým vývojem, dozvíte se, jak miminko vnímá svět, jaké fyzické úkony ho v prvním roce života čekají a jak jej můžeme motivovat k aktivitě a současně rozvíjet jeho inteligenci pomocí her a veselých zážitků.

...A KNIHA JE NA SVĚTE! 

A protože měl první díl knížky v České republice obrovský úspěch, navázala jsem později dalším dílem knihy 📘 MÁMOU HRAVĚ 2, ve kterém najdete zábavné hry pro děti od 18 měsíců do 4 let. Tento díl je v prodeji od roku 2020 a po necelém roce a půl dělá radost a inspraci z něj čerpá přes 13 489 rodin! Nyní v České republice vydáváme třetí díl knihy s názvem 📗 MÁMOU HRAVĚ VENKU 😉