🇨🇿 Česky    🇩🇪 Deutsch

Aufgrund unseres Urlaubs werden wir sämtliche Pakete am 20.04.2023 versenden. 

⬇️ ⬇️ ⬇️

Jsem máma, kterou baví tvořit, psát, hrát si, cestovat a poznávat. Ráda se učím nové věci a neustále hledám ve světě inspiraci, která mě posunuje kupředu. Často se pro něco nadchnu a podléhám nutkání předat to nejlepší, co jsem načerpala, dál.

Zatím jsem se neodvážila jít cestou celoživotní specializace – to proto, že jsem multipotenciální – chci dělat všechno, baví mě všechno, často skáču z tématu na téma, z projektu do projektu, do všeho se dokážu hluboce a rozsáhle ponořit, zkombinovat s něčím dalším nebo přeměnit v jinou podobu a jednoduše jít dál.

Přiznám se, že dotáhnout všechny své nápady do úplného finále je pro mě někdy oříšek, ale jde to! Právě proto jsem hrdá, že vám mohu představit svoji knihu plnou her, pro kterou jsem se nadchla v období svého mateřství. 

✉️ Informace k platbě najdete ve své emailové schránce ✉️

V případě, že během několika málo minut neobdržíte potvrzení o objednávce, kontaktujte nás prosím přes náš FB Messenger (zákaznická podpora) zde:

...nebo nás zastihnete i na emailu info (zavináč) mamouhrave.cz


Nejčastější příčinou je překlep v zadaném emailu, což se dá snadno opravit, tak kdyby něco, napište 🙂

Všechny objednávky obsahující druhý díl expedujeme až po naskladnění, které je předběžně naplánované v týdnu od 9.12.2019.


🎄 Zaručujeme dodání do Vánoc 🎄


Pokud máte v objednávce jen první díl, expedujeme do 2 pracovních dnů.

 • Všechny objednávky, které budou obsahovat druhá díl knížky budeme expedovat v týdnu od 9.12.
 • Stihneme to do Vánoc? ANO!
  Pro doručování používáme společnost GLS, která by měla doručit objednávky uhrazené ve čtvrtek 19.12. včetně.

3/5 Voucher 100 Kč na online fitness kurz Výzva do plavek

Od 6.5. do 19.5.2019 vám přináším možnost zapojit se do online cvičebního programu od Tomáše Jehličky, Výzva do plavek. Jedná o 6 týdenní tréninkový program nejen pro maminky. Tomáše znám osobně, dlouhodobě s ním spolupracuji a program Výzva do plavek vám mohu vřele doporučit. 💪 Loni Výzvou do plavek prošlo více jak 1300 lidí a letos tuto metu možná i pokoří, kdo ví 🙂

Stránky programu najdete ZDE. A pokud Vás zaujme a budete se chtít letos zúčastnit (stejně jako já 👍), vložte do Vaší objednávky slevový kód MAMOUHRAVE100 a získáte tak slevičku 1sto korun.

 • 1
  Stránky programu: ZDE
 • 2
  Slevový kód na 100 Kč: MAMOUHRAVE100
 • 3
  Přihlášky jsou otevřené jen do 19.5.2019, od pondělí 20.5. kurz začíná hromadným startem všech účastníků 🙂
 • 4
  Přeměny loňských účastníků: ZDE

4/5 3 tipy na jednoduché motivační hračky pro ty úplně nejmenší

Připravila jsem pro vás článek s návodem na výrobu 3 jednoduchých hraček pro ty úplně nejmenší miminka. Číst a vyrábět můžete začít ZDE.

5/5 Recept na domácí plastelínu

Nakonec jsem se rozhodla obdarovat všechny z vás a vyjádřit vám tak poděkování za důvěru, kterou jste mi koupí knížky Mámou hravě dali. Recept na domácí plastelínu můžete stahovat zde ⬇️⬇️⬇️

3/5 Voucher 200 Kč na online fitness nejen pro maminky

Pro tuto příležitost jsme se spojili s programem Výzva 21 dní, který nabízí online cvičení nejen pro maminky. S Výzvou 21 dní spolupracuji, trenéra Tomáše znám osobně a tréninkovým programem jsem si prošla po porodu a nadále se k němu ráda vracím. A vřele jej doporučuji. 💪🤱🏻 I díky němu jsem měla tolik energie na tvorbu této knihy. 📚

Vyzkoušejte si program ZDARMA. A pokud Vás zaujme stejně jako mě, vložte do Vaší objednávky Výzvy slevový kód MAMOUHRAVE a získáte tak slíbenou slevu 200 Kč

Program si můžete prohlédnout, vyzkoušet zdarma i objednat zde. Stačí kliknout.

 • 1
  Prozkoumat a vyzkoušet Výzvu 21 dní na týden ZDARMA ZDE.
 • 2
  Slevový kód 200 Kč lze uplatit pouze ZDE.

4/5 3 tipy na jednoduché motivační hračky pro ty úplně nejmenší

Připravila jsem pro vás článek s návodem na výrobu 3 jednoduchých hraček pro ty úplně nejmenší miminka. Číst a vyrábět můžete začít ZDE.

5/5 Recept na domácí plastelínu

Nakonec jsem se rozhodla obdarovat všechny z vás a vyjádřit vám tak poděkování za důvěru, kterou jste mi koupí knížky Mámou hravě dali. Recept na domácí plastelínu můžete stahovat zde ⬇️⬇️⬇️

🎄 Objednejte s předstihem a získejte SLEVU 21% 🎄

GLS již není schopné doručovat do Vánoc!

Expedujeme 2.1.2019. Nyní stále za cenu 299 Kč (379 Kč)

🎄 Objednejte s předstihem a získejte SLEVU 21% 🎄

Zvýhodněná předvánoční cena 299 Kč (379 Kč)

Zbývá posledních 0 výtisků z 1500. Bohužel je vyprodáno.
Knížka dělá radost už ve více než 0 rodinách 🤩 Děkujeme za vaši důvěru!

Již nyní chystáme dotisk, který bude dostupný hned po novém roce. Mrzí nás, že knížka udělá do Vánoc radost už jen pár rodinám 👨‍👩‍👧‍👦. Kdo si chvíli počká, ten se dočká zkraje ledna!

 • Objednávky balíme do použitých kartónů a poškozených bublinkových fólií.
  Jedná se o kartóny a fólie, které by se vyhodily a přišly by nazmar. Nebojte, jsou čisté, vaše knížka tím trpět nebude.
 • 99 HER a aktivit rozvíjející potenciál dítěte
 • Alternativní tvorba hraček doma
 • Zajímavosti a praktické tipy pro život s miminkem
 • Psychomotorický vývoj v prvním roce života

Knížka již vyšla!

Expedujeme o 0 ! 😉

Stále můžete knížku získat za zvýhodněnou předvánoční cenu.

Zvýhodněná cena 299 Kč (379 Kč).

První ohlasy na knihu.

Děkuji všem za první čtení a korekturu 🙂

Jmenuji se Šárka a mám 7 měsíční dcerku Janičku. Knihu jsem měla možnost přečíst v PDF a jsem doslova nadšená. A to jako fakt! Hned jsem si našla několik her a těším se, až bude Janička trochu větší a vyzkoušíme nové. A hlavně, začala jsem vyrábět 😀 je to fakt super a easy!
Šárka7 měsíční Janička
Tuhle knihu doporučuji všem čerstvým i nastávajícím maminkám. Je plná skvělých nápadů, co dělat s miminkem, člověk nemusí nic složitě vymýšlet a ani utrácet za drahé hračky. Jen je škoda, že jsem ji nedržela v rukou, když byly děti malé. Hodila by se... 🙂
Veronikamaminka dvou dětí
Děkuji za to, že jsem měla tu čest přečíst si tuhle úžasnou knihu pro maminky ještě před tím, šla do tiskárny. Má opravdový smysl a nese velké poslání. Naše děti jsou naše budoucnost a doporučuji ji všem rodičům, protože je to krásná investice do vztahu s jejich ratolestí.
Kamča9 měsíční Matýsek
V těhotenství mě neskutečně bavilo sledovat vývoj miminka v bříšku a teď když se Tomášek narodil, můžu pokračovat s knihou Mámou hravě. Každý měsíc objevuju nové hry a aktivity navázané na psychomotorický vývoj. Skvělý nápad!
Ela4 měsíční Tomášek
Já vlastně pořád řešila, co pořídit za hračky, abych malýho zabavila. Po přečtení této knihy mi došlo, že jsem vlastně nepotřebovala nic. Zahoďte všechny vajíčka, hopsátka, chodítka a už vůbec nepořizujte drahý plastový hračky se spoustou blikátech a písniček. Existuje mnohem snadnější, přirozenější a krásnější cesta a já jsem ráda, že jsem se mohla inspirovat.
Markétamaminka

✅ Omlouváme se. V prosinci jsme navýšili poštovné z 49 Kč na 79 Kč z důvodu navýšení cen u přepravních společností v období Vánoc. 

✅ Objednávky přijaté a zaplacené do pondělí 17.12. do 23:59 stihneme doručit pod stromek.

 • WICHTIG: Nachdem Sie den Button "ABSCHICKEN" gedrückt haben, warten Sie bitte ein wenig, bevor Sie weitergeleitet werden. Dies kann ca. 5 - 10 Sekunden dauern.